Historie SFC&PP

8 turnajů v řadě

Delší povídání o vývoji skautských turnajů, tedy nejen turnaje v Hradci Králové, se můžete dočíst v článku na frisbee.cz.

Fotogalerie a zápisy

A jako důkaz toho všeho tu jsou nějaké fotky a také dojmy účastníků:

Stručný souhrn turnajů v Hradci Králové

SFC 2004

První turnaj byl hraný v městském parku Šimkovy sady, účastnilo se 6 týmů. Zvítězila pražská Záře.

SFC 2005

Druhý ročník přilákal 9 týmů a hrálo se na rozhlehlé a poměrně kvalitní louce za krásného počasí. Zvítězila pražská Záře.

SFC 2006

Poprvé jsme si zahráli na kvalitní trávě ve fotbalovém areálu u soutoku Labe a Orlice. Zúčastnilo se pouze 7 týmů. Zvítězila pražská Záře.

SFC 2007

Opět na fotbalovém hřišti s rozpadající se tribunou a opět pouze 7 týmů. Zvítězila pražská Záře.

SFC 2008

Potřetí a naposled v areálu "U přívozu", rekord účasti 16 týmů. Zvítězila pražská Záře.

SFC 2009

Přesun na hřiště královehradeckého Sokola a třetí hřiště návrat do roku 2004 do přilehlých Šimkových sadů na stejné místo se 16 týmy. Zvítězil domácí Létající cirkus.

SFC&PP 2010

Opět se stěhujeme, snad na nějakou dobu do areálu TJ Sokol Třebeš na okraji centra Hradce. Na dvou fotbalových hřištích a jednom tréninkovém hraje na premiérovém dvojturnaji Scout Frisbee Cup & Partie pinčlů celkem 25 týmů. SFC vyhrává hradecký tým Mezi bloky, Partii pinčlů jíčínský Hairy Jet.

SFC&PP 2011

Návrat do areálu TJ Sokol Hradec Králové a Šimkových sadů s 18 týmy. SFC ovládá při své druhé účasti tým Lamy z Brna, který ve velice vyrovnaném finále porazil ĎST. Partie pinčlů nabídla stejně vyrovnané finále, kde v posledním bodě na 10:9 skórovaly 3Sbabies a odvezli si tak první místo. V soutěži Přehoď Labe zvítězil ve 4-členném finále kategorie Open (celkem 27 účastníků) Had z píseckého týmu PeaceEgg, který přehodil řeku ze vzdálenosti 14 metrů od břehu (hod dlouhý minimálně 64 metrů). V ženské kategorii ze 4 přihlášených slečen uspěla jediná - Kája z domácího týmu Šachovnice.

SFC&PP 2012

Poprvé a asi i naposled dva areály: FC Nový Hradec Králové s výhledem na město a třetí hřiště v obci Vysoká nad Labem. Celková účast 24 týmů, přes 250 hráčů.

SFC&PP 2013

Zmenšení turnaje na jedno jediné hřiště ve Vysoké nad Labem, celkem 14 týmů + miniturnaj Klání Mirka Dušína ve třech dalších sportech. Oslava 10. výročí turnaje. Nikam dál se přesouvat nechceme :-)
Partneři turnaje & o.s. Kulatá šachovnice
Ultimo.cz - prodej frisbee disků na ultimate, discgolf, freestyle, partner turnajeMěsto Hradec Králové, partner o.s. Kulatá šachovniceKrálovehradecký kraj, partner o.s. Kulatá šachovniceAnimáto - dodavatel redakčního systému a webdesignu, sponzor o.s. Kulatá šachovniceHRADECKÁ REALITNÍ s.r.o. - oceňování nemovitostí; prodej, pronájem nemovitostí; úvěry; inženýring, projekce stavby; prohlášení vlastníka nemovitosti